Top 10 Aptx Low Latency Kopfhörer – Słuchawki Bluetooth

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Edifier

#ad

30 godzin odtwarzania, Edifier W600BT bezprzewodowe słuchawki nauszne, czarne, wbudowany mikrofon, lekkie, połączenie z 2 urządzeniami, krystalicznie czyste połączenia, Bluetooth V5.1, sterownik 40 mm

#ad
Edifier #ad - Podwójne połączenie połącz się jednocześnie z dwoma urządzeniami Bluetooth i bez wysiłku przełączaj się między pracą a rozrywką. Wygodne siedzenie konstrukcja nauszna z oddychającymi, miękkimi nausznikami ze sztucznej skóry i lekka obudowa tylko 0, 37 lb/168 g zapewniają komfort noszenia przez cały dzień, bez żadnego obciążenia.

Do 30 godzin pracy baterii ciesz się czasem odtwarzania nawet 30 godzin dzięki dużej pojemności akumulatora i nigdy więcej nie musisz się martwić, że akumulator się wyczerpie. Doświadcz dynamicznego dźwięku z mocnym basem Doświadcz czystego, szczegółowego i mocnego dźwięku dzięki doskonałej rozdzielczości przetworników 40 mm.

Krystalicznie czysta jakość dźwięku podczas rozmów telefonicznych Ciesz się krystalicznie czystymi rozmowami telefonicznymi, tak jakbyś rozmawiał twarzą w twarz, dzięki wbudowanemu mikrofonowi po połączeniu przez Bluetooth.
MarkaEdifier #ad
ProducentEdifier #ad
Waga0.37
Numer częściW600BT
ModelW600BT

2. Edifier

#ad

Wbudowany mikrofon, szare, Edifier W600BT bezprzewodowe słuchawki nauszne, krystalicznie czyste połączenia, 30 godzin odtwarzania, lekkie, Bluetooth V5.1, sterownik 40 mm, połączenie z 2 urządzeniami

#ad
Edifier #ad - Wygodne siedzenie konstrukcja nauszna z oddychającymi, 37 lb/168 g zapewniają komfort noszenia przez cały dzień, miękkimi nausznikami ze sztucznej skóry i lekka obudowa tylko 0, bez żadnego obciążenia.

Krystalicznie czysta jakość dźwięku podczas rozmów telefonicznych Ciesz się krystalicznie czystymi rozmowami telefonicznymi, tak jakbyś rozmawiał twarzą w twarz, dzięki wbudowanemu mikrofonowi po połączeniu przez Bluetooth. Doświadcz dynamicznego dźwięku z mocnym basem Doświadcz czystego, szczegółowego i mocnego dźwięku dzięki doskonałej rozdzielczości przetworników 40 mm.

Do 30 godzin pracy baterii ciesz się czasem odtwarzania nawet 30 godzin dzięki dużej pojemności akumulatora i nigdy więcej nie musisz się martwić, że akumulator się wyczerpie. Podwójne połączenie połącz się jednocześnie z dwoma urządzeniami Bluetooth i bez wysiłku przełączaj się między pracą a rozrywką.
MarkaEdifier #ad
ProducentEdifier #ad
Wysokość9.06
Długość7.48
Waga0.37
Szerokość3.46
Numer częściW600BT GR
ModelW600BT GR
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

3. soundcore

#ad

Soundcore H30i bezprzewodowe słuchawki nauszne, Bluetooth 5.3, połączenie multipoint, czysty bas, składana konstrukcja, lekkie i wygodne, odtwarzanie 70 h, sterowanie aplikacją

#ad
soundcore #ad - Nonstop bass pur: bezprzewodowe słuchawki nauszne soundcore H30i są wyposażone w zaawansowane przetworniki 40 mm, aby stale dostarczać potężny dźwięk i ulepszone basy oraz ożywić Twoją muzykę. Niezależnie od tego, przełączaj się płynnie między urządzeniami, czy chodzi o muzykę czy film, aby odbierać połączenia lub przesyłać strumieniowo filmy.

Indywidualna obsługa aplikacji: stwórz w pełni spersonalizowane wrażenia słuchowe dzięki aplikacji soundcore. Dzięki miękkiej, zdejmowanej wkładce na uszy, wadze 183 g i ergonomicznej konstrukcji objawy zmęczenia należą już do przeszłości. Długotrwała moc odtwarzania: imponujący czas pracy baterii 70 h na jednym ładowaniu i ultraszybkim ładowaniu – już 5 min.

Adowanie przez 4 godziny słuchania muzyki – muzyka nigdy się nie zatrzyma. Lekkie i wygodne: słuchawki nauszne soundcore h30i – idealne do słuchania muzyki. Stabilne połączenie: dzięki bluetooth 5. 3 możesz doświadczyć zalet obu światów. Dostosuj własne ustawienia korektora, wybierz spośród gotowych opcji, ciesz się uspokajającym szumem bieli i wieloma innymi.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość2.99
Długość7.09
Waga0.4
Szerokość9.06
Numer częściA3012
ModelA3012
Gwarancja24 Miesięcy

4. TuneFlux

#ad

Czas pracy baterii 80 godzin, różowe złoto, TuneFlux Słuchawki nauszne Bluetooth, stereo HiFi, składane słuchawki bezprzewodowe, wbudowany mikrofon, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z 3 trybami EQ

#ad
TuneFlux #ad - 10-minutowe szybkie ładowanie zapewnia nawet 4 godziny odtwarzania. Połącz się jednocześnie z dwoma urządzeniami i przełączaj się między nimi, aby wygodnie sterować muzyką i połączeniami telefonicznymi. Krystalicznie czysta jakość głosu - pozostań połączony i ciesz się czystą jakością głosu dzięki wbudowanemu mikrofonowi słuchawek Bluetooth TuneFlux Są kompatybilne ze smartfonami i umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk oraz wsparcie asystentów głosowych.

Słuchawki można również używać w trybie przewodowym za pomocą dołączonego kabla audio 3, 5 mm. Wybierz jeden z 3 trybów eq, aby dostosować dźwięk do swojego ulubionego gatunku muzycznego i cieszyć się wysokiej jakości, wciągającym doświadczeniem stereo. Wygodne i stylowe wzornictwo – ciesz się długotrwałym komfortem noszenia dzięki słuchawkom tuneflux Dzięki akustycznie opracowanej piance memory nauszniki zapewniają miękkie i wygodne dopasowanie.

Niezależnie od tego, czy uczysz się, podróżujesz czy trenujesz, te słuchawki zapewniają najwyższy komfort. Zaawansowana technologia bluetooth 5. 3ciesz się płynnym i stabilnym bezprzewodowym połączeniem ze słuchawkami Bluetooth TuneFlux Dzięki zaawansowanej technologii Bluetooth 5. 3 zapewnione jest szybkie parowanie i niezawodna łączność. Do 80 godzin pracy baterii- zanurz się w muzyce przez wiele godzin dzięki słuchawkom tuneflux na wiele godzin. Imponujący czas pracy baterii do 80 godzin umożliwia nieprzerwane słuchanie muzyki przez cały dzień.
MarkaTuneFlux #ad
ProducentTuneFlux #ad
Numer częściT6
ModelT6
Gwarancja18 Miesięcy

5. BERIBES

#ad

65 godzin, czarne, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z 3 trybami EQ, BERIBES Słuchawki nauszne Bluetooth, składane słuchawki bezprzewodowe do telefonów komórkowych/iPad/laptopów/komputerów, HiFi stereo, wbudowany mikrofon

#ad
BERIBES #ad - Najlepszy wybór do domu, które są miękkie i oddychające, biura, aby zapewnić długotrwały komfort.360 dni bezpłatnego zwrotu i 18 miesięcy gwarancji to nasza gwarancja, które obsługują Bluetooth lub kabel wtykowy 3, jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas użytkowania. Bt 5. 1 i wbudowany mikrofon ulepszona technologia bluetooth 5.

1 zapewnia stabilną prędkość transmisji, mniejsze opóźnienia i lepsze wyjście audio. Regulowany pasek na głowę pasuje do większości rozmiarów głowy, szkoły, podróży i uprawiania sportu. Szeroka kompatybilnośćsłuchawki bluetooth są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami, proszę nie wahać się z nami skontaktować, 5 mm. Dzięki kablowi audio 3, 5 mm można bez problemu przełączać na przewodowe słuchawki bez obaw o wyłączenie prądu. 3 tryby eqbezprzewodowe słuchawki z dwoma przetwornikami 40 mm zapewniają doskonałe stereo hd i głębokie basy.

Wygodny i regulowany - zestaw słuchawkowy bluetooth jest wyposażony w wysokiej jakości nauszniki z pianki z pamięcią kształtu, ułatwia znalezienie idealnego dopasowania i ma doskonałą trwałość. 65 godzin odtwarzania słuchawki nauszne w trybie bluetooth do 65 godzin słuchania muzyki, która Cię inspiruje. 3 tryby eq, za pomocą których można swobodnie przełączać między wyważonym, basowym i wysokowydajnym dźwiękiem. Możesz wybrać odpowiedni tryb eq dla różnych muzyek, aby uzyskać doskonałe efekty dźwiękowe i doskonałe wrażenia słuchowe.
MarkaBERIBES #ad
ProducentBERIBES #ad
Waga0.4
Numer częściBERIBES
ModelWH202A
Gwarancja18 Monate Garantie

6. Baseus

#ad

Baseus Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth z aktywną redukcją szumów, Bluetooth 5.3, mikrofon ENC, akumulator 30+ h, BISA Spatial Audio, tryb przezroczystości, możliwość, lusterko do makijażu

#ad
Baseus #ad - Doświadczenie bez szumu + dźwięk przestrzenny 3d: standard anc -42db odfiltrowuje dźwięki otoczenia po założeniu słuchawek, dzięki czemu możesz zanurzyć się w muzyce bez hałasu otoczenia, zaawansowanej technologii, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Ustaw statement: słuchawki douszne baseus airnora 2 zostały udoskonalone do wyjątkowości, odnowione słuchawki z redukcją szumów, które odważą się błyszczeć i podkreślić Twój wyjątkowy styl.

Aby odebrać połączenie bez odbierania jej podczas oglądania filmu na laptopie. Jednym dotknięciem słuchawki możesz natychmiast zadzwonić do przyjaciół, rodziny lub kontaktów awaryjnych. Np. Ciesz się 30 godzinami słuchania: w połączeniu z czasem pracy baterii 6, 5 godziny w zestawie słuchawkowym i kolejnymi 30 godzinami w etui. Dzięki Bluetooth 5. 3 airnora 2 zapewnia bezproblemowe doznania, aby cieszyć się wszystkimi niesamowitymi funkcjami, które oferuje bez skazy. Ciesz się jeszcze bardziej intensywnym dźwiękiem z dźwiękiem przestrzennym 3D dzięki BISA Baseus Intelligent Spatial Audio, która jeszcze bardziej poprawia zanurzenie się w świecie muzyki.

Bezszwowe dopasowanie: dzięki prawie nieodczuwalnej wadze 4, 25 g i konstrukcji otaczającej uszy AirNora 2 wygodnie i bezpiecznie leży w uszach, również przez dłuższy czas. Słuchawki nie tylko emanują luksusem, ale także gotowe na prezent opakowanie sprawia, że można je podarować bezpośrednio z kartonu. Bezszwowa zmiana urządzeń: sparuj dwa urządzenia bluetooth jednocześnie i pracuj z jednym z nich, bez problemów z parowaniem, np.
MarkaBaseus #ad
ProducentBaseus #ad
Wysokość1.31
Długość2.28
Waga0.01
Szerokość2.28
Numer częściAirnora 2
ModelAirnora 2
Gwarancja24-godzinna obsługa klienta 45 dni gwarancji zwrotu pieniędzy. 12 miesięcy gwarancji

7. soundcore

#ad

Słuchawki douszne ze sterownikiem audio 10 mm, intensywny bas, minimalistyczny design czarny, EQ, Soundcore by Anker Life P2 Mini słuchawki Bluetooth, akumulator 32 h, Bluetooth 5.2, ładowanie przez USB-C

#ad
soundcore #ad - Elefonieracja z k. I. 3 indywidualne tryby: bass booster do intensywnych piosenek, tryb podcastów i audiobooków oraz tryb Soundcore Signature dla wszystkich innych kart muzycznych.

Lekkie wzornictwo: minimalistyczny format słuchawek dousznych waży tylko 4, 4 g i jest o 10% lżejszy niż standardowe słuchawki douszne – zapewnia absolutnie wygodną lekkość. Po każdej zmianie trybu usłyszysz krótki dźwięk. Uwielbiany przez ponad 20 milionów fanów na całym świecie. Niesamowity bas: nasza technologia analizuje profil dźwięku w czasie rzeczywistym i zwiększa niskie częstotliwości o 50% więcej basów. Postawiliśmy zintegrowane mikrofony twoich słuchawek Life P2 Mini w idealnym ustawieniu i przetestowaliśmy tysiące razy, aby nagrany głos był jak najbardziej ostry podczas rozmowy telefonicznej. Soundcore: marka anker innovations.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość1.34
Długość2.56
Waga0.13
Szerokość2.09
Numer częściA3944011
ModelA3944011
Gwarancja15 Miesięcy

8. Edifier

#ad

Edifier WH700NB aktywne słuchawki z redukcją szumów – 68 godzin odtwarzania – redukcja szumów przez AI – podwójne połączenia – lekkie i składane – szybkie ładowanie – Bluetooth 5.3 – czarne

#ad
Edifier #ad - Krystalicznie czysta czystość połączeń dzięki zaawansowanym algorytmom sztucznej inteligencji i pojedynczemu mikrofonowi z redukcją szumów DNN słuchawki wyraźnie nagrywają ludzki głos nawet w głośnych warunkach. Składana i kompaktowa konstrukcja zwiększa przenośność i sprawia, że jest idealnym towarzyszem w podróży.

Zanurz się w fascynującej podróży słuchowej. 10-minutowe ładowanie umożliwia 8 godzin nieprzerwanego użytkowania i zapewnia, że Twoja muzyka dotrzyma kroku Twojemu stylowi życia. Ulepszona aktywna redukcja szumów zaawansowana aktywna redukcja szumów multi Mode została zaprojektowana do użytku na zewnątrz i w pomieszczeniach, w bibliotece, w tym dojazdach do pracy, samolocie i metrze. W pełni składane dla wygodnego użytkowania słuchawki są zaprojektowane z myślą o komforcie i wyposażone w przyjazne dla skóry nauszniki i delikatnie przyciemniany pałąk.

Nasza technologia anc umiejętnie izoluje niepożądane dźwięki i tworzy spokojne tło dla Twojej muzyki. Czas odtwarzania do 68 godzin ciesz się imponującym czasem odtwarzania do 68 godzin przy wyłączonym ANC. Wykonuj bez wysiłku połączenia bez użycia rąk lub telekonferencje w nieskazitelnej przejrzystości. Doskonała jakość dźwięku dzięki dynamicznym przetwornikom 40 mm, WH700NB zapewnia głębokie, powlekanym tytanem, mocne basy i krystalicznie czyste wysokie częstotliwości.
MarkaEdifier #ad
ProducentEdifier #ad
Wysokość7.09
Długość2.36
Waga0.93
Szerokość4.72
Numer częściWH700NB
ModelWH700NB

9. Edifier

#ad

Kolor, zestaw słuchawkowy Bluetooth z redukcją szumów CVC™ 8.0 podczas rozmów, Edifier W800BT Plus bezprzewodowe słuchawki nauszne, 55 godzin odtwarzania, wbudowany mikrofon, sterowanie aplikacją

#ad
Edifier #ad - Atwe przełączanie między dwoma urządzeniami: słuchawki w800bt plus obsługują jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth. Możesz również spersonalizować swoje wrażenia dźwiękowe za pomocą regulowanego EQ. Ciesz się doskonałą jakością dźwięku: dzięki formatowi kodowania audio Qualcomm aptX HD i 40 mm dynamicznym sterownikom z magnesami NdFeB W800BT Plus zapewnia doskonałą jakość muzyki.

Spersonalizuj swoje wrażenia dźwiękowe: dostosuj ustawienia EQ klasyczne lub dynamiczne do swoich preferencji słuchowych. Stabilne i wyraźne prowadzenie rozmów telefonicznych: w800bt Plus jest wyposażony w Qualcomm cVc8. 0, który precyzyjnie nagrywa głosy i eliminuje szumy tła i otoczenia dla lepszej jakości głosu podczas rozmów telefonicznych.

Edifier w800bt plus bezprzewodowe słuchawki nauszne, zestaw słuchawkowy Bluetooth z redukcją szumów CVC 8. 0 podczas rozmów, 55 godzin odtwarzania, sterowanie aplikacją, wbudowany mikrofon, kolor czarny. Możesz łatwo przełączać się między pracą a rozrywką. Wydajny akumulator: wbudowany akumulator litowy ma dużą pojemność, która umożliwia do 55 godzin bezprzewodowego odtwarzania.
MarkaEdifier #ad
ProducentEdifier #ad
Wysokość7.48
Długość6.69
Waga0.59
Szerokość2.95
Numer częściW800BT PLUS BLK
ModelW800BT PLUS BLK
Gwarancja24 Miesięcy

10. 1More

#ad

Ustawienia EQ., Bluetooth z aktywną redukcją szumów, 70 godzin odtwarzania, słuchawki nauszne, LDAC Hi-Res Wireless Audio, wyraźne rozmowy, 1More SonoFlow słuchawki z redukcją szumów

#ad
1More #ad - Bezstratna technologia kodowania dźwięku ldac: ldac umożliwia odtwarzanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości dzięki szybkości transmisji 990 Kb/s. Dźwięk audiofilski bez przewodów: 40-milimetrowy przetwornik dynamiczny dlc wytwarza rytmiczne basy, ciepłe średnie i czyste tony oraz zapewnia bardzo szeroki zakres częstotliwości, który osiąga do 40 kHz.

Możliwość dostosowania ustawień eq: nie ma już potrzeby ręcznego ustawiania suwaka. Jedno ładowanie może zapewnić do 70 godzin pracy baterii przy wyłączonym ANC dla nieprzerwanego słuchania muzyki. Wystarczy dotknąć skalibrowanych ustawień korektora dla elektroniki, klasyki lub salonu! Każdy najmniejszy szczegół dźwięku ożywa. Dzięki technologii redukcji szumów quietmax możesz stworzyć relaksującą, prywatną przestrzeń dla naprawdę skoncentrowanego, czy to w pracy w biurze, intensywnego słuchania, na spacerze lub w metrze.

Wybierz jeden z 12 ustawień eq dostosowanych do studia w aplikacji 1MORE MUSIC, pop, aby Twoja lista odtwarzania była jeszcze bardziej zabawna. Ciesz się muzyką bez przerwy: zanurz się w ulubionej muzyce bez obaw, że zabraknie Ci baterii – nawet podczas długiej podróży. Wydajna redukcja szumów: 1more sonoflow chroni ciebie i twoją muzykę przed irytującymi dźwiękami z zewnątrz. Słuchawki posiadają certyfikat hi-res audio i Hi-Res Audio Wireless, dzięki czemu możesz cieszyć się wyjątkowo wiernym odtwarzaniem dźwięku.
Marka1More #ad
Producent1MORE INC #ad
Wysokość2.64
Długość9.49
Waga0.55
Szerokość7.13
Numer częściSONOFLOW
ModelSONOFLOW
GwarancjaJeden rok gwarancji