Top 10 Camping Kühlbox Kompressor – Duży sprzęt AGD

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. PLUG IN FESTIVALS

#ad

PLUG IN FESTIVALS, Elektryczna lodówka podróżna – kompresor – lodówka samochodowa – lodówka kempingowa – Powerstation do chłodzenia – 12 V 230 V – 50 litrów

#ad
PLUG IN FESTIVALS #ad - Dzięki trybowi max w krótkim czasie uzyskuje się najlepsze rezultaty chłodzenia. Idealnie nadaje się na kemping, wycieczki łodzią lub na festiwale. Port usb umożliwia ładowanie innych urządzeń podczas procesu chłodzenia.

I ekologicznych. Ultra cicha praca: dzięki systemowi qair lodówka kompresorowa jest bardzo cicha. Ponadto mobilna skrzynia chłodząca przekonuje szlachetną metalową obudową i izolacją bez fluoru. Duża pojemność: elektryczną lodówkę można ustawić w dwóch różnych trybach, maks. Dzięki temu zawartość pozostaje świeża. Wysoka jakość: lodówka kempingowa ma doskonałą wydajność chłodzenia, nawet w ekstremalnych temperaturach otoczenia chłodzi od +10 do -20°C.

Wysoka jakość: dzięki aplikacji, wyświetlaczowi lcd i lampie led można uzyskać optymalną widoczność również w ciemności. Duża pojemność: dzięki naszej lodówce samochodowej o pojemności 50 l otrzymasz przenośną lodówkę i zamrażarkę o ogromnej wydajności chłodzenia.
MarkaPLUG IN FESTIVALS #ad
ProducentPlug-In Festivals GmbH #ad
Wysokość40
Długość25.91
Waga0.04
Szerokość19.57
Numer częściPIF-IC40

2. AstroAI

#ad

Ciężarówki, 12/24 V i 230 V, kampera i gniazdka 22 l, AstroAI Elektryczna lodówka podróżna z kompresorem, do samochodu, łodzi

#ad
AstroAI #ad - Najlepiej nadaje się na piknik, 5 cm dł. Szybkie chłodzenie: dzięki wydajnej sprężarce zamrażarka samochodowa może schłodzić się w stanie pustym w ciągu 15 minut od 25°C do maksymalnie 0°C, a najniższa - 20°C osiąga około 45 minut. Ponadto tryb max i tryb ecO zapewniają szybkie chłodzenie i oszczędność energii.

Wielofunkcyjność: dzięki adapterowi 12/24 v dc i 240 V AC można chłodzić tą lodówką w domu lub w samochodzie. Funkcjonalna konstrukcja: tablica led pomaga sprawdzić i ustawić temperaturę w ciemnych obszarach. Funkcja pamięci pozwala zaoszczędzić czas na ponownym ustawieniu funkcji pamięci. Wymiary wewnętrzne 32, warzywa, grillowanie, owoce, 4 cm wys. Może być lodówką lub zamrażarką, lody, owoce morza, takich jak napoje, aby utrzymać chłód w różnych temperaturach, imprezę domową, pielęgnacja skóry i mleko.

Ochrona baterii: dzięki trzystopniowemu mechanizmowi ochrony baterii – niski, średni i wysoki – lodówka samochodowa może chronić akumulator pojazdu przed wyciekiem. X 24, 4 cm szer. Temperatura robocza nie może przekraczać 55°C. Duża pojemność: 22 l duża pojemność z tacką na kostki lodu. Port usb ładuje telefon w razie potrzeby.
MarkaAstroAI #ad
Wysokość10
Długość9.61
Waga24
Szerokość12.8
Numer częściPF22IB
ModelG22

3. RGBer

#ad

230 V, kompresorem, lodówka samochodowa z kompresorem, RGBer® AXR, lodówka kempingowa, z przyłączem do prądu, lodówka podróżna do samochodu, lodówka podróżna 12 V

#ad
RGBer #ad - Nasza lodówka samochodowa może być używana do chłodzenia żywności i napojów. Dual-use: przyłącze do samochodu 12/24 v i podłączenie do gospodarstwa domowego 100-240 V AC umożliwiają podwójne zastosowanie na kempingu i w domu.

Niezawodność: wysoce wydajny i energooszczędny kompresor zapewnia prędkość chłodzenia do -20 °C. Poziom hałasu: maks. Nasza lodówka samochodowa oferuje tryb ECO dla oszczędzania energii i trybu MAX do szybkiego chłodzenia. Bezpiecznik: sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa numer certyfikatu: S50533660 z 3-stopniową ochroną akumulatora samochodowego. Energooszczędność: dostępne są 2 tryby pracy do wyboru. 45 dB. Nasza lodówka zapewnia wystarczającą pojemność ok. 30 l dla 4-6 osób na kemping.
MarkaRGBer #ad
ProducentMoreich GmbH #ad
Wysokość16.14
Długość14.17
Waga31.92
Szerokość24.8
Numer częściKLTG-431-381
ModelAXR

4. tillvex

#ad

230 V, lodówka do -20 °C, kampera, na kemping, łodzi, pojemność 41 l, ciężarówki, sterowana aplikacją, tillvex® Elektryczna lodówka z kompresorem, złącze USB 12/24 V, do samochodu

#ad
tillvex #ad - Wewnątrz pokrywy znajduje się deska rozdzielcza umożliwiająca szybkie przygotowanie różnych potraw w podróży. Precyzyjna kontrola temperatury: za pomocą aplikacji można wygodnie ustawić temperaturę zamrażarki. Połączenie funkcji zimnej/zamrażania i ogrzewania od -20°C do 20°C sprawia, że jest ona wyjątkowo praktyczna. Dzięki odpornej na zarysowania powierzchni i głośności wynoszącej zaledwie 45 dB zapewnia wyjątkowo cichą pracę.

Idealna lodówka do przechowywania żywności, napoje i artykuły kosmetyczne. Korzystaj z ergonomicznych detali, dodatkowy uchwyt do ciągnięcia i duże, takich jak uchwyt o regulowanej wysokości 40 cm, stabilne kółka ułatwiające manewrowanie. Wykorzystaj funkcję chłodzenia power cooling, aby w zaledwie 25 minut schłodzić żywność z 20°C do 0°C lub do -18°C w ciągu 40 minut. Obsługa za pomocą nowoczesnego ekranu dotykowego LCD jest również możliwa bez aplikacji. Maksymalny komfort chłodzenia: ciesz się swoimi napojami i potrawami w naszej elektrycznej lodówce tillvex podczas każdej przygody na świeżym powietrzu, łodzi, w samochodzie, przyczepie kempingowej lub w domu.

Złącze usb umożliwia ponadto ładowanie telefonu komórkowego. Możesz w każdej chwili zachować świeżość żywności bez wstępnego zamrażania. Wszechstronne chłodzenie: dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia sprężarki nasza lodówka ma wyraźną przewagę w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami chłodzącymi. Inteligentne wzornictwo, wszechstronne funkcje: pokrywka naszej lodówki jest wyposażona w 2 uchwyty na napoje i zintegrowaną linijkę do praktycznych zastosowań, takich jak pomiar wielkości ryb lub materiałów budowlanych.
Markatillvex #ad
ProducentDWD-Company GmbH & Co. KG #ad
Wysokość17.72
Długość17.72
Szerokość27.17

5. AAOBOSI

#ad

Na kemping, 12/24 V i 100-240 V, do -20 °C, do samochodu, AAOBOSI Kompresor chłodzący 50 l, ciężarówki, kampera, lodówka samochodowa ze sterowaniem WiFi APP, łodzi

#ad
AAOBOSI #ad - Gwarancja 5 lat żywotności na sprężarkę i 1 rok gwarancji na wszystkie inne części. Odpowiemy ci w ciągu 24 godzin. Ta lodówka kompresorowa mieści 57 puszek coli, 5 l, a temperatura w każdej strefie jest regulowana niezależnie. Połączenie z aplikacją wi-filodówka elektryczna obsługuje połączenie wifi, połączenie z aplikacją dla systemu Android i iOS Uwaga: do pierwszego użytkowania wymagane jest połączenie WiFi.

Tryb max i ecokompresor chłodzący jest dostępny w trybach pracy max szybkie chłodzenie i ECO oszczędność energii. Lodówka aobosi jest wyposażona w adapter 100-240 v ac i 12/24 V DC, który może być używany w domu lub w samochodzie. System może reagować na różne napięcie rozruchowe i wyłączania. W trybie max temperaturę lodówki można bardzo szybko schłodzić do 0°C. W sumie są dwie strefy, a całkowita pojemność lodówki wynosi 50 l.

Podwójna strefa lewa strefa ma pojemność 28, 5 l, prawa strefa 21, 31 butelek wody lub 18 butelek czerwonego wina. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami przez amazon. Trójstopniowa ochrona h/m/l - lodówka samochodowa aobosi posiada system ochrony dla różnych poziomów h/m/l. Kabel adaptera ma około 2, 6 m długości i wystarcza do wszystkich rodzajów rozrywki na świeżym powietrzu. Jeśli napięcie wyjściowe jest niewystarczające, aby upewnić się, lodówka 12 V zamyka się automatycznie, że samochód będzie działał najpierw.
MarkaAAOBOSI #ad
ProducentAAOBOSI #ad
Wysokość17.91
Długość28.46
Waga39.9
Szerokość14.17
Numer częściT50
ModelT50
Gwarancja1.

6. Fullwatt

#ad

35 l, do samochodu, 220 V-240 V, chłodzenie do -20°C, kampera,, elektryczna lodówka 12 V, ciężarówki, 24 V, zamrażarka na kemping, łodzi, Fullwatt Lodówka kompresorowa, odporna na wstrząsy, z rolkami

#ad
Fullwatt #ad - Panel wyświetlacza może kontrolować temperaturę i przełączać między Fahrenheita a Celsjusza; po ponownym uruchomieniu ustawiona temperatura jest taka sama jak przed uruchomieniem. Ekran lcd i cyfrowa funkcja regulacji temperaturynasza lodówka samochodowa wykorzystuje technologię chłodzenia kompresora i zamraża w zakresie od 30 do -20 stopni Celsjusza.

Zastosowanie z dostępnymi na rynku gniazdami 100 V do 240 V lub źródłami zasilania 12/24 V, takimi jak akumulatory samochodowe. Ma konstrukcję odporną na uderzenia i można go przechylać o 30°, aby prawidłowo funkcjonować i uniknąć uderzeń o obudowę. Duża pojemnośćta 35-litrowa lodówka może przechowywać przedmioty w komorze podwójnej temperatury, podróże, lody w komorze zamrażarki, napoje, owoce, ciasto i pielęgnacja skóry w komorze chłodniczej. Przenośny uchwyt i kółkadwustronny uchwyt, podnoszenie i ciągnięcie, składany uchwyt z jednej strony i kółka z drugiej dla łatwej mobilności nadaje się również dla dziewcząt.

Ochrona bateriilodówka samochodowa jest wyposażona w 3-stopniowy czujnik baterii, który chroni akumulator samochodowy. Wbudowane światło led zapewnia większy komfort przy słabym oświetleniu lub w nocy. Podwójny wskaźnik temperaturymateriał abs, zabezpieczenie przed dziećmi w celu ochrony przed niewłaściwym użytkowaniem, wyjmowana kieszeń do oddzielnego przechowywania w zamrażarce lub do stosowania w jednej temperaturze po wyjęciu, odporna na uderzenia i cicha, ciesz się życiem. Posiada tryb szybkiego chłodzenia i tryb oszczędzania energii.
MarkaFullwatt #ad
Wysokość14.57
Długość24.8
Waga29.76
Szerokość13.78

7. RGBer

#ad

Chłodzenie do -20 °C, na kemping, ciężarówki, 2 w 1, 12/24 V, RGBer® Lodówka samochodowa z kompresorem, podwójna strefa lodówki i zamrażarki, do samochodu, 230 V

#ad
RGBer #ad - Nasza lodówka samochodowa może być używana do zamrażania oraz przechowywania żywności i napojów. Nasza lodówka zapewnia wystarczającą pojemność 30 l na rodzinny kemping. Wydajna i energooszczędna sprężarka naszej lodówki samochodowej zapewnia prędkość chłodzenia do -20°C.

Podwójna strefa: dzięki chłodzeniu dual zone można oddzielnie chłodzić lub zamrażać różne rodzaje żywności. Podwójne zastosowanie: przyłącze do samochodu 12/24 v i przyłącze do gospodarstwa domowego 100-240 V AC falownik 230 V na 12 V w zestawie umożliwiają podwójne zastosowanie na kempingu i w domu. Niezawodność: wysoce wydajny i energooszczędny kompresor zapewnia prędkość chłodzenia do -20°C. Nasza lodówka samochodowa może być używana do zamrażania oraz przechowywania żywności i napojów.

Bezpiecznik: sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa GS numer certyfikatu: S50533660 z 3-stopniową ochroną akumulatora samochodowego. Komora zamrażarki zapewnia imponującą wydajność przy temperaturze do -20°C, podczas gdy komora chłodząca może osiągnąć temperaturę od 17°C do 0°C. Nasza lodówka zapewnia wystarczającą pojemność 50 l dla 4-8 osób na kemping.
MarkaRGBer #ad
ProducentMoreich GmbH #ad
Wysokość16.93
Długość14.17
Waga33.07
Szerokość25.59
Model30 l
Gwarancja1 rok gwarancji w przypadku wad producenta.

8. AAOBOSI

#ad

12/24 V i 100-240 V, do samochodu, łodzi, lodówka do -20 °C, na kemping, kampera, AAOBOSI 37 l kompresorowa lodówka samochodowa ze sterowaniem WiFi APP, ciężarówki, złącze USB

#ad
AAOBOSI #ad - Sterowanie przez wifi + aplikacja lodówka aaobosi obsługuje połączenie wifi, połączenie z aplikacją dla systemu Android i iOS Uwaga: do pierwszego użytkowania wymagane jest połączenie WiFi. W międzyczasie kupno lodówki z kompresorem jest również dostarczane z kablem sieciowym AC 100 V-240 V, kampera, który nadaje się na kemping, ogniwa słoneczne mogą również ładować lodówkę kompresorową, bardzo praktyczna w podróży.

Wiele metod zasilania lodówka kompresorowa jest wyposażona w samochodowy kabel zasilający dc 12 v/24 v, które mogą być używane w gniazdach domowych. Zakres temperatur lodówki 12 v wynosi od -20°c do 20°C, tryb Max szybkie chłodzenie i tryb ECO oszczędność energii. Podwójna strefasprężarka chłodząca ma dwie strefy, łącznie 37 litrów. Ta samochodowa lodówka pomieści 52 puszki coli, 27 litrów po lewej stronie i 10 litrów po prawej stronie, 27 butelek wody lub 12 butelek czerwonego wina.

Przenośne zasilanie, do samochodu, off-road i tak dalej. System może reagować na różne napięcie rozruchowe i wyłączania. Istnieją łącznie dwie strefy, a temperatura w każdej strefie jest regulowana niezależnie. Szybkie chłodzenie: lodówka kompresorowa jest wyposażona w dwa tryby, aż pusta lodówka ostygnie od 25°c do 0°c temperatura otoczenia wynosi 25°C. W trybie max trwa zaledwie 15 minut, co z łatwością zaspokoi Twoje różne potrzeby związane z zamrażaniem.
MarkaAAOBOSI #ad
ProducentAAOBOSI #ad
Wysokość17.36
Długość15.75
Waga34.17
Szerokość25.47
Numer częściTW35
ModelTW35
Gwarancja1.

9. WANNYTON

#ad

Z kablem AC/DC, WANNYTON Elektryczna lodówka z kompresorem, z kółkami i uchwytami, kamperów, 12/24/100-240 V, 58 litrów, przenośna, łodzi, mini lodówka do samochodów ciężarowych

#ad
WANNYTON #ad - Drążek i koła ułatwiają transport w dużym stopniu. Wewnętrzne oświetlenie jest korzystne dla użytkowania w ciemności. Ponadto tryb eco zapewnia mniejsze zużycie energii i mniejszy poziom hałasu. Ponadto dzięki funkcji pamięci oryginalne ustawienia powracają, gdy urządzenie jest ponownie włączone po wyłączeniu lub odłączeniu zasilania.

Wydajny i energooszczędny: zakres temperatur: od -20 do +20°c. Duża pojemność: elektryczna lodówka firmy wannyton ma wymiary 70, 5 x 45, 3 x 47, 6 cm i ma pojemność 58 l na wszelkiego rodzaju żywność i napoje. Przyjazny dla użytkownika: za pomocą dotykowego panelu sterowania z wyświetlaczem można łatwo sterować temperaturą chłodzenia. Może schłodzić lodówkę do 0°C. Ochrona baterii: 3-stopniowy czujnik akumulatora skutecznie chroni akumulator samochodowy przed głębokim rozładowaniem.

W ciągu 30 min. Wnętrze ma wysokość 38, dzięki czemu do pudełka zmieści się również butelki o pojemności 1, 4 cm, 5 l. Do domu i samochodu: lodówka samochodowa jest dostarczana z kablem dc o długości 3, suv-ach, dzięki czemu można jej używać zarówno w domu, ciężarówkach, jak i w samochodach osobowych, kamperach, 5 m 12/24 V i kablem AC o długości 2 m 100-240 V, łodziach itp.
MarkaWANNYTON #ad
Wysokość18.7
Długość17.95
Waga33.07
Szerokość27.68

10. Mobicool

#ad

Wydajne, MOBICOOL MCG15 lodówka kompresorowa, chłodzenie do -18 °C, 15 l, szybkie chłodzenie

#ad
Mobicool #ad - Mini lodówka z cyfrowym wskaźnikiem temperatury do samochodu, na kemping i w czasie wolnym. Wydajne chłodzenie od +20°C do -18°C. Pojemność 15 l, zapewnia miejsce na 20 puszek lub dwie butelki o pojemności 1, 5 l. Inteligentny system regulacji temperatury – precyzyjne sterowanie temperaturą wewnętrzną w odstępach 1°C. Szybkie chłodzenie dzięki technologii kompresorowej: od +32°C do 0°C w ciągu zaledwie 30 minut.
MarkaMobicool #ad
ProducentDometic Germany GmbH #ad
Wysokość10.28
Długość13.54
Waga20.94
Szerokość23.11
Numer części9600029266
Model9600029266
Gwarancja2 lata gwarancji.